Szkolenie z prania tapicerki – które najlepsze?

Wyszukałeś ten artykuł więc zapewne jesteś zainteresowany szkoleniem z zakresu prania tapicerki i dywanów. Super! Ale zanim przejdziemy do szkolenia które wg mnie jest szczególnie warte polecenia, to chciałbym przedstawić Ci argumenty przemawiające za tym, aby na takie szkolenie się wybrać.

szkolenie z prania tapicerki

Szkolenie z prania tapicerki - dlaczego warto?

Bez znaczenia na jakim etapie jesteś. Czy dopiero zamierzasz zacząć świadczyć usługi prania tapicerki i dywanów lub jesteś już w branży dobre kilka lat. Warto odbyć profesjonalne szkolenie, ponieważ zawsze można dowiedzieć się czegoś nowego lub skorygować złe nawyki. Szkolenie z prania tapicerki nauczy Cię dosłownie wszystkiego co w tej branży istotne. Będziesz miał okazję poznać najlepsze techniki czyszczenia oraz najskuteczniejsze środki czyszczące, dzięki czemu pranie tapicerki stanie się dla Ciebie łatwiejsze i przyjemniejsze.

szkolenie z prania tapicerki

Szkolenie z prania tapicerki - które mogę polecić?

Mam za sobą kilka szkoleń branżowych ale na szczególne wyróżnienie zasługuje szkolenie organizowane przez firmę Global-Clean w Siedlcach. Jest to szkolenie jednodniowe teoretyczno- praktyczne. Poruszane są tam takie tematy jak m.in. skala pH, etapy prania ekstrakcyjnego, identyfikacja materiałów (z tym początkujący mają chyba największy problem), omówienie środków chemicznych, dobór chemii pod kątem materiału i zabrudzeń, różne metody czyszczenia, odplamianie, neutralizacja zapachów. Ogólnie od podstaw po zaawansowane tematy. Szkolenie z prania tapicerki to dosłownie wszystko co istotne w tej branży. Po części teoretycznej przechodzimy do praktyki. Każdy uczestnik szkolenia będzie miał okazję poćwiczyć odplamianie na różnego rodzaju plamach jak i spróbować różnych metod czyszczenia a także popracować na profesjonalnym sprzęcie takim jak potężne ekstraktory wyposażone w narzędzia premium. Dodatkowym plusem takiego szkolenia jest możliwość zadawania pytań na które prowadzący chętnie udziela wyczerpujących odpowiedzi. Cenna jest także wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami, które mogą być początkiem długotrwałej znajomości/ współpracy. Bym zapomniał- Certyfikat! Na koniec szkolenia każdy uczestnik otrzymuje imienny certyfikat.

pranie tapicerki szkolenie

Szkolenie z Prania Tapicerki - "Poradnik Pracza"

Szkolenie stacjonarne z prania tapicerki jest jak najbardziej dobrą inwestycją lecz czasami przeszkodą może być odległość czy brak czasu. Specjalnie dla takich osób przygotowałem szkolenie z prania tapicerki w formie poradnika [ebook]. „Poradnik Pracza” (bo tak nazwałem moje szkolenie) to niezbędna teoria wzbogacona o moje własne doświadczenie. Poradnik ten poprowadzi Cię za rękę począwszy od wyboru odkurzacza piorącego po impregnację tapicerki. Wejdź w link poniżej i zapoznaj się ze szczegółami. Pozdrawiam!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry