Pranie tapicerki i wykładzin Celestynów

Choć minimalizm jest dzisiaj w modzie, z niektórych elementów wyposażenia nie warto rezygnować. Z pewnością dobrze jest mieć w domu puszysty dywan lub wykładzinę oraz eleganckie tapicerowane meble. Utrzymanie ich w czystości nie jest już tak dużym problemem – wystarczy zlecić to zadanie profesjonalnej firmie. Usługa pranie dywanu Celestynów obejmuje również czyszczenie wykładzin i tapicerek, czyli wszelkich domowych tekstyliów ozdobnych, narażonych na zabrudzenie. Oferta dotyczy prania kanap, foteli, krzeseł, a nawet wózków dziecięcych. Wystarczy korzystać z niej raz, dwa razy do roku, aby cieszyć się idealnie czystymi meblami i dodatkami, które wyglądają jak nowe!

Pranie wykładzin Celestynów

pranie tapicerki meblowej mińsk mazowiecki
Pranie wykładziny domowej Celestynów to usługa skierowana do każdego, kto ceni sobie wysoki komfort oferowany przez takie wykończenie podłogi. Z kolei pranie wykładziny biurowej Celestynów dedykujemy firmom, a także obiektom usługowym, urzędom czy instytucjom. W ramach profesjonalnego czyszczenia wykładzin:
  • dogłębnie odkurzamy runo wykładziny dywanowej,
  • usuwamy z niej plamy,
  • pierzemy i odświeżamy całą wykładzinę, odsysając przy tym brudną wodę,
  • stosujemy pranie na sucho, jeśli wykładzina musi być oddana do użytku w trybie pilnym.
Pranie obić meblowych – na przykład pranie narożnika Celestynów – to usługi opierające się najczęściej na profesjonalnym czyszczeniu metodą ekstrakcyjną. Od domowych sposobów czyszczenia różni się ona tym, że nie dopuszcza do wcierania brudu w głąb tkanin, lecz odsysa go wraz z wodą od razu po rozpuszczeniu. Na podobnej zasadzie odbywa się pranie materaca Celestynów. Za pomocą odpowiednich środków chemicznych i profesjonalnych urządzeń możemy zagwarantować, że tkanina obiciowa czy pokrowiec:
  • zostaną oczyszczone z wszelkich zabrudzeń,
  • odzyskają jasny, bardziej wyrazisty kolor,
  • zyskają świeży zapach,
  • zostaną oczyszczone z drobnoustrojów chorobotwórczych i alergenów, czyli zdezynfekowane.

Jakie usługi prania tapicerek warto zlecić?

Pranie tapicerek Celestynów

szkolenie z prania tapicerki

Pranie kanapy Celestynów

Kanapa, sofa i narożnik – te meble salonowe bardzo szybko tracą swój elegancki wygląd, sprawiając że gospodarze krępują się przyjmować gości w pokoju dziennym. Plamy, odbarwienia czy utrata koloru z reguły nie stanowią jednak trwałych uszkodzeń. Z pomocą odpowiednich detergentów da się przywrócić takim meblom ich oryginalny wygląd. Potrzebna jest do tego jednak wiedza i doświadczenie, które gwarantują, że tapicerka nie ulegnie zniszczeniu w trakcie prania.

Pranie krzesła Celestynów

Choć są bardzo modne i pięknie się prezentują, to mają jedną ważną wadę – łatwo się brudzą. Mowa oczywiście o niezwykle pożądanych dzisiaj krzesłach tapicerowanych do jadalni czy kuchni. Są one wygodne i bardzo eleganckie, ale jedynie do czasu pierwszej plamy. Nie musisz rezygnować jednak z marzenia o tapicerowanych, barwnych krzesłach przy stole. Wystarczy, że zlecisz ich profesjonalne czyszczenie, kiedy mocniej się zabrudzą.

Pranie fotela Celestynów

Fotele i pufy to często ulubione meble domowników, a co za tym idzie, ich eksploatacja okazuje się zwykle na tyle intensywna, że bardzo szybko doprowadza do nieestetycznych zabrudzeń tapicerki czy jej odbarwienia. Usługa pranie pufy Celestynów daje szansę na przywrócenie takim meblom higienicznej czystości i pięknego wyglądu. Wystarczy zlecać ją przynajmniej raz w roku, a w międzyczasie regularnie dbać o odkurzanie obicia i usuwanie świeżych plam. To recepta na elegancko prezentujące się meble tapicerowane w każdym domu!
pranie tapicerki meblowej mińsk mazowiecki
pranie tapicerki meblowej mińsk
wynajem odkurzacza mińsk mazowiecki

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas na facebook- u

Doskonała
Na podstawie 108 opinii
Patrycja Snoch
Patrycja Snoch
2022-04-20
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super, polecam narożnik wygląda jak nowy 😊😊😊
Milena Lewicka
Milena Lewicka
2022-04-01
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo polecam ! Oddałam do czyszczenia wózek i byłam mile zaskoczona efektem. Wózek jest czyściutki i pachnący :) Na pewno jeszcze skorzystam z usług ibezplamy:)
JoannaD
JoannaD
2022-03-16
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Z usług Ibezplamy korzystałam już dwukrotnie i na pewno nie był to ostatni raz :) Narożnik i kanapa jak nowe! Czyste i pachnące, zdobyły „nowe” kolory. Bardzo dziękuje i polecam każdemu, efekt jest zaskakujący! :)
Paulina Bodo
Paulina Bodo
2022-02-12
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Polecam, bezproblemowy kontakt, miła obsługa, korzystna cena, wózek syna jest czyścutki i pachnący :)
Martyna Mika
Martyna Mika
2022-02-11
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam ☺️
Przewiń do góry